Schafferova Logo
 

Naše společnost byla založena v roce 1993 zakladatelkou paní Miladou Schafferovou. Na přelomu let 2000 a 2001 proběhla transformace na společnost s ručením omezeným SCHAFFEROVÁ spol. s r.o. Hlavním předmětem činnosti je prodej materiálů, nástrojů a přístrojů pro stomatologické ordinace a laboratoře. Jsme certifikovaným distributorem zdravotnických prostředků na českém trhu. V oblasti materiálů a nástrojů zastupujeme světové výrobce značek Kerr, Pentron, SpofaDental, 3M, Dentsply, Zhermack, Coltene, Hager&Werken, Interdent, Degudent, Edenta, Medin, Safina a další.

Výhradně zastupujeme švýcarského výrobce dezinfekcí Oro Clean Chemie AG známého pod značkou OCC a australského výrobce SDI, který je výrobcem spotřebních materiálů a přístrojů jako jsou amalgámy Permite, skloionomery Riva, kompozita Luna, bělení Pola, přístroje Radii a Ultramat a další.

Specializujeme se na prodej stomatologických přístrojů značek KaVo, Gendex, Leica pod vlastní značkou SPECIAL CARE. Kompletně zařizujeme nové ordinace včetně SPECIAL CARE nábytku a DentaSun osvětlení. Více informací naleznete na www.specialcare.cz Portfolio výrobců techniky doplňujeme přístroji značek Diplomat, Bien-Air, Ekom, Metasys, Durr a další. K nabízeným přístrojům zajišťujeme certifikovaný záruční a pozáruční servis naším servisním týmem.

V oblasti ortodoncie jsme exklusivním distributorem světového italského výrobce LEONE. Více informací naleznete na www.ortoleone.cz

Sídlo společnosti je v Olomouci na adrese Andělská 29. V uvedeném sídle naleznete SPECIAL CARE showroom s kompletní funkční technikou KaVo, Gendex, Leica, školící středisko, administrativa a hlavní sklad. Pobočku s prodejnou máme v Ostravě na adrese Daliborova 7.