NOVINKA
Medit i500 intraorální skener

Medit i500 intraorální skener

Popis produktu

S intraorálním skenerem Medit i500 je digitální skenování velmi přesné, bezpečné a pro pacienta komfortní. Umožňuje extrémně přesný otisk a rychlou výrobu náhrady zubním lékařem i zubní laboratoří. Di...

zobrazit celý popis

Vaše cena: Cena na vyžádání

Dostupnost: na objednávku

Výrobce:

Kód: IX500I


S intraorálním skenerem Medit i500 je digitální skenování velmi přesné, bezpečné a pro pacienta komfortní. Umožňuje extrémně přesný otisk a rychlou výrobu náhrady zubním lékařem i zubní laboratoří. Digitální sken s intraorálním skenerem Medit i500 je použit pro digitální design náhrady. Použitím nejmodernějšího systému je možné vytvořit finální produkt během několika málo hodin. Skener můžeme použít na vytvoření 3D otisku, který přímo pošleme do zubní laboratoře na digitální design a výrobu. Nebo digitální otisk zpracuje přímo lékař na Chairside CAD modelačním programu a následně vytvoří na jakémkoli zařízení podporující STL soubory (frézka, 3D tiskárna…).
Skenování probíhá bez nutnosti skenovacího spreje, pomocí jediného tlačítka na skeneru ovládáme fáze start/stop/další bez nutnosti spouštět skenování na PC, samotný proces skenování se spouští automaticky po přiblížení k zubům. Vylepšené a vysoce realistické zobrazení napomáhá rozlišit měkké a tvrdé tkáně a umožňuje tak jednoduše určit krčkový uzávěr a podsekřiviny. Automatické slučování umožňuje zaznamenání mezičelistních vztahů pomocí jednoduchého skenu skusu. Systém využívá portál Medit LINK, přes který lékař může exportovat STL skenu čelisti nebo hotového designu do preferované laboratoře nebo frézovacího centra a sledovat celý proces výroby.

Přesnost skenování: Sólo korunka: 4.2 µm (±0.49 µm), kvadrant: ±50 µm, čelist: ±100 µm.

Technické parametry: Koncovka: 18x15.2mm (Š x V)
                                              Délka rukojeti: 266mm
                                             Váha: 276g
                                             Zobrazovací technologie: 3D-in-motion video technology
                                             Barva/textura: 3D plnobarevné snímání
                                             Připojení: USB 3.0
                                             Skenovací pole: 14x13mm

Software: Bezplatný otevřený software Medit

Balení: 1 x intraorální skener Medit i500

Dokumenty ke stažení
  • Žádné dokumenty