BTK malých přístrojů KOMFORTObjednejte si BTK Vašich malých přístrojů online a bez starostí
O vše ostatní už se postaráme my! Nově totiž nabízíme možnost objednávky kompletní služby BTK prostřednictvím našeho e-shopu.

Cena servisní služby od
630,00 Kč 
vč. DPH

Více informací    

Objednat službu

 

Chcete ušetřit na poštovném a přístroj k nám dopravit vlastní cestou? Využijte služby BTK (vlastní přeprava)
 

 


 

Jak služba BTK KOMFORT funguje?
 

1) Objednáte online

Jednoduše vyplníte formulář na této stránce. Uvedete, o jaký přístroj se jedná, připojíte informaci o stavu přístroje a případných vadách a odešlete objednávku. V případě zájmu můžete k objednávce připojit také službu zapůjčení náhradního přístroje. Seznam přístrojů, které je možné v rámci služby zapůjčit najdete v tabulce níže.

2) Vyčkáte na potvrzení

Vyčkáte na e-mail s potvrzením o přijetí objednávky. Následně Vás budeme informovat o termínu, kdy si kurýr přepravní společnosti přijede přístroj vyzvednout. V případě potřeby doplnění informací o objednávce či přístroji Vás bude kontaktovat náš servisní dispečink.

3) Přístroj zabalíte a předáte kurýrovi

Ve stanovený termín u Vás kurýr přístroj vyzvedne a poté doručí k nám na servisní oddělení. V případě, že do objednávky uvedete také službu zapůjčení náhradního přístroje Vám jej kurýr doručí přímo do ordinace. Jak správně zabalit Váš přístroj se můžete podívat v sekci níže.

4) My provedeme BTK

Otestujeme bezpečnost, funkčnost a spolehlivost přístroje odpovídající technickým parametrům stanovených výrobcem a vystavíme Vám dokumentaci o provedené kontrole. Tu po provedené kontrole najdete také v elektronické podobě v sekci Přístroje přímo ve Vašem profilu.  

5) A je hotovo!

Přístroj spolu s dokumentací ke kontrole zasíláme zpátky k Vám!
 

Často kladené otázky

    Objednat službu     

 

 
 

Často kladené otázky
 


Potřebujete provést bezpečnostně technickou kontrolu, ale nechcete, aby Vám čekání na přístroj narušilo chod ordinace?
Nabízíme možnost zapůjčení náhradního přístroje po dobu kontroly tak, abyste mohli bez obtíží pokračovat ve své práci.

Stačí při objednání služby zaškrtnout, že máte zájem o zapůjčení náhradního přístroje a potvrdit Vaši objednávku!

Jaké typy přístrojů je u nás v rámci služby možno zapůjčit zjistíte v tabulce níže v sekci "Na jaké přístroje se služba BTK vztahuje?".

Tato služba je zpoplatněna částkou 500 Kč vč. DPH.

  


Četnost povinných bezpečnostně technických kontrol je v prvé řadě stanovena výrobcem zdravotnického prostředku. Pokud není periodicita bezpečnostně technických kontrol přístroje přímo uvedena v návodu k obsluze přístroje, je zákonem určeno provádění odborné kontroly minimálně jednou za 2 roky.
 V tabulce níže naleznete seznam zdravotnických prostředků, u kterých zajišťujeme bezpečnostně technické kontroly, včetně předepsané periodicity kontrol a informace, zda je k dispozici náhradní přístroj k zapůjčení:

  Výrobce   Modelové označení přístroje Interval kontroly Náhradní přístroj

  SDI

Radii-Cal CX LED

2 roky

ANO

  SDI

Radii-Cal LED

2 roky

ANO

  SDI

Radii Plus+ LED

2 roky

ANO

  SDI

Radii Xpert LED

2 roky

ANO

 Provedení bezpečnostně technické kontroly prokazuje bezpečnost, funkčnost a spolehlivost přístroje odpovídající technickým parametrům stanovených výrobcem. Dle zákona o zdravotnických prostředcích č. 375/2022 Sb. mají lékaři a provozovatelé zdravotnických prostředků povinnost zajišťovat pravidelnou BTK na všech přístrojích bez rozdílu zařazení do tříd zdravotnického prostředku.

V případě kontroly Státního ústavu pro kontrolu léčiv je pro lékaře nezbytné prokázat potřebnou dokumentací, že dodržují zákonem stanovené termíny periodických bezpečnostně technických kontrol zdravotnických prostředků, které používají ve své ordinaci.

V rámci tříd zdravotnických prostředků IIa, IIb a III smí provádět bezpečnostně technickou kontrolu pouze pracovník s odbornou způsobilostí a s platným certifikačním školením od výrobce kontrolovaného přístroje.
 Přečtěte si instrukce Jak správně zabalit Vaši zásilku (PDF), abyste předešli případnému poškození přístroje při přepravě:

PPL - Jak správně zabalit Vaši zásilku.pdf

Pro přepravu zásilky v rámci služby BTK Komfort využíváme služeb společnosti PPL.
Podmínky přepravce si můžete přečíst 
ZDE
 Servisní dispečink Olomouc

Janského 24
779 00 Olomouc
Česká republika

Ukázat na mapě
 

Otevírací doba

po - pá:    8:00 - 16:00
 

Kontaktujte nás

+420 776 278 676
vaverkova@schafferova.cz
 Máte v ordinaci více přístrojů, které potřebují bezpečnostně technickou kontrolu nebo potřebujete servisní údržbu nad rámec BTK? Ozvěte se nám a domluvíme se s Vámi na případné návštěvě našich servisních techniků přímo ve Vaší ordinaci!

 

Kontaktujte nás

+420 776 278 676
vaverkova@schafferova.cz

 
 

 
 

Objednávka služby BTK (malé přístroje KOMFORT)

 

Model přístroje*

Zapůjčení náhradního přístroje*

Fakturační a dodací údaje*
Fakturační adresa
  • IČO*
  • Název firmy*
  • Ulice, č.p.*
  • Město*
  • PSČ*
  • E-mail*
  • Telefon*


Poznámka

(doplňující informace, případné vady přístroje a pod.)

 

Cena celkem:     

 

Závazně objednat Pro objednávku služby je nezbytné se přihlásit (zaregistrovat).


 

* Tato pole jsou povinná.

Společnost Schafferová, spol. s r.o. nenese odpovědnost za poškození zboží při přepravě ani za nesprávné zabalení přístroje ze strany zákazníka. V případě poškození zásilky neprodleně kontaktujte přepravní společnost. Před zabalením přístroje si prosíme přečtěte sekci „Jak správně zabalit přístroj pro přepravu“.